Wizyty
Dziś: 4Wszystkie: 132780

Transport towarów na terenie Polski i całej UE

Przeprowadzki krajowe

 

Nasza firma istnieje na rynku od roku 1993r. Posiadamy duże doświadczenie w przewozie towarów wszelkiego rodzaju. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe: osób prywatnych, firm, magazynów, archiwów. Przewozimy meble, sprzęt biurowy i maszyny przemysłowe. Dokładamy szczególnych starań przy demontażu jak i montażu oraz pakowaniu i rozpakowywaniu powierzonego nam mienia. Do zabezpieczenia towarów stosujemy opakowania tekturowe, folie pęcherzykową i inne materiały niezbędne przy przeprowadzce. Transport towarów na terenie Polski i UE. Magazynowanie mienia i innych towarów.

 

AUTO MAG: PRZEPROWADZKI - OFERTA

 

Przeprowadzki indywidualne
Przeprowadzki Warszawa i okolice (lokalne)
Przeprowdzki biurowe
Przeprowadzki kraj (cała Polska)
Przeprowadzki Europa (międzynarodowe)
Transport sejfów i kas pancernych

 

 

Drogi Kliencie - pamiętaj, że:

 

Koszt i czas wykonania przeprowadzki uzależniony jest od kilku czynników, takich jak: 

 

  • dojazd do miejsca zamieszkania (podjazd pod klatkę lub pod drzwi domu itd.)
  • trudności kondygnacyjne: piętro, winda itp.

 

Wszelkich dodatkowych informacji związanych z procesem przeprowadzki mogą uzyskać Państwo u naszego przedstawiciela. Prosimy umówić termin spotkania dzięki czemu otrzymają Państwo dokładne informacje dotyczące szczegółów oferowanych przez nas usług, warunków transportu oraz różnych wariantów przeprowadzki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym taborem samochodowym! Przekonają się Państwo że towary przewozimy w profesjonalnych warunkach i doskonale przygotowanych do tego samochodach.